תוספי תזונה

באק 1+2 - הילה בטבע

באק 1+2

המוצר: באק 1+2 תיאור המוצר: קומפלקס צמחי מרפא המיועד לטיפול באסטמה, אקזמה, מחלות עור כרוניות, אנמיה ושיפור תפקוד הכבד. המוצר

לכתבה המלאה לחצו כאן
למףX - הילה בטבע

למףX

המוצר: למףX תיאור המוצר: קומפלקס צמחי מרפא לניקוי לימפתי. המוצר מכיל: דבקה זיפנית, אכינצאה – קיפדונית, קופטיס, סירפד. כמות: יעודכן

לכתבה המלאה לחצו כאן
סטופX - הילה בטבע

סטופX

המוצר: סטופX תיאור המוצר: קומפלקס של צמחי מרפא המסייעים במצב של נזלת וסינוסיטיס. המוצר מכיל: יופריזיה, אכניצאה, סמבוק  שחור, קלנדולה,

לכתבה המלאה לחצו כאן
סירפד - הילה בטבע

סירפד

שם המוצר: סיפרד תיאור: צמח מרפא בעל סגולות בריאותיות רבות ומגוונות: יעיל לשיפור זרימת הדם, משתן, מסייע לטיפול בפגעי עור,

לכתבה המלאה לחצו כאן
אלורX - הילה בטבע

אלורX

שם המוצר: אלור X תיאור: קומפלקס צמחי מרפא המסייע לפצעים, פריחות, פצעי בגרות, פרונקלים, פסוריאזיס, גירויים, אקזמה של העור, ראומטיזם,

לכתבה המלאה לחצו כאן
אפודX - הילה בטבע

אפודX

שם המוצר: אפודX תיאור: קומפלקס צמחי מרפא המסייע לפוריות הגבר ושיפור התפקוד המיני. המוצר מכיל: ל ארגינין, ל טירוזין, ויטמין

לכתבה המלאה לחצו כאן
רזונלי - הילה בטבע

רזונלי

שם המוצר: רזולי תיאור המוצר: קומפלקס של אצות מים מתוקים המסייעים לתחושת השובע, חילוף חומרים יעיל ולהורדת החשק למתוק. המוצר מכיל:

לכתבה המלאה לחצו כאן
איסטמיל - הילה בטבע

איסטמיל

המוצר: אסטמיל תיאור המוצר: קומפלקס צמחי מרפא להצטננות, שפעת, סינוסיטיס, שיעול, הוצאת ליחה, אסטמה, ברונכיטיס, כאבי בטן ובעיות עיכול, כאבי

לכתבה המלאה לחצו כאן

תוספי תזונה

ברוכים הבאים לחנות המוצרים של הילה בטבע

כאן תוכלו למצוא מגוון תוספי תזונה שנרקחו באופן אישי על-ידי יעל בן-חור, מטפלת ברפואה משלימה המתמחה באירידיולוגיה (אבחון באמצעות גלגל העין), נטורופתיה, קינסיולוגיה, טיפול באמצעות פרחי באך, טיפול באמצעות צמחי מרפא וסיגול אורח חיים בריא.

כיצד אדע באלו תוספי תזונה לבחור?

אנו תמיד שמחים לייעץ ללקוחותינו אודות התוספים שיסייעו בצורה היעילה ביותר בהתמודדות עם סוגיות בריאותיות פיזיות / מצוקות רגשיות.

בהקלקה על כל אחד מן מתוספי התזונה שמצוינים מעלה, תוכלו למצוא מידע מקיף לרבות הרכיבים הכלולים בו, דרכי שימוש ומטרות עיקריות.

כחלק מפעילותה של הילה בטבע, אנו מציעים אבחון אירידיולוגי ובדיקה באמצעות קינסיולוגיה, המאפשרים לנו להתאים עבורכם באופן המדויק ביותר את התוספים שיסייעו במיגור הסוגיה הבריאותית.

ובעצם, מה הם תוספי תזונה?

הטבע טומן בחובו שפע של פתרונות המסייעים לנו בחיזוק הגוף, ובקידום אורח חיים בריא יותר ושליו הרבה יותר. למעשה בעבר, לא היה מדובר ב"פתרונות" כי אם פשוט בשגרת תזונה רגילה לחלוטין שהתבססה על בשר ובעיקר על ירקות, פירות ופחמימות.

אורח החיים המודרני שלא מותיר לנו זמן להשקיע בעצמנו, הרגלי צריכת מזון לקויים ואפילו מזונות בסופר שחסרים ברכיבים תזונתיים חיוניים, עלולים להוביל לחוסרים בגופנו המתבטאים בתסמינים שונים דוגמת: עייפות ותשישות, כאבי ראש תכופים, בעיות עיכול, רגזנות ואף דיכאון, נדודי שינה ועוד.

תוספי תזונה יכולים להגיע בדמות קפסולות או שמנים, והם כוללים בתוכם רכיבים תזונתיים שונים החיוניים לתפקודו של גופנו. מטרתם היא לא אחרת מאשר להשלים עבורנו את החסר. 

כיום, רבים בוחרים להוסיף לשגרת התזונה שלהם תוספים תזונתיים שונים שיבטיחו את בריאותם, יחזקו את המערכת החיסונית וישפרו את איכות חייהם באופן ניכר.

אך האם כל תוסף יכול להבטיח תוצאות מקסימליות? ניתן בהחלט לצרוך תוספים תזונתיים שונים באופן עצמאי, אולם מומלץ שכן להיוועץ עם איש מקצוע.

שילוב תוספי תזונה עם אורח חיים בריא

שלא תטעו, עצם העובדה שאתם משלימים באופן יזום את החסר עבור גופכם, הוא צעד מבורך, ואתם בהחלט תקצרו את הפירות בהמשך. אולם חשוב לזכור שאין הדבר פותר אותנו באופן מוחלט משמירה על תזונה בריאה ועל אורח חיים שיטיב עם גופנו.

האם ישנם גורמי מתח בשגרת חייכם שמשפיעים על בריאותכם? האם אתם מקפידים על שילובה של פעילות גופנית סדורה? והאם אתם מנסים כן לשמור על תזונה בריאה?

כדי לאפשר לכם להפיק את המקסימום מן התוספים התזונתיים, בהילה בטבע אנו שמחים להציע ייעוץ מקיף הכולל הדרכות לסיגול אורח חיים בריא יותר ונטול הרגלים שליליים מזיקים.