יעל בן חור – נטורופתית מוסמכת

הכירו את יעל בן חור, נטורופתית, קינסילוגית ואירידיולוגית ומטפלת בפרחי באך מוסמכת שכבר עזרה למטופלים רבים להתמודד עם מחלות ומצבים רפואיים שונים. עם ניסיון עשיר בתחום הרפואה הטבעית ואינספור לקוחות מרוצים, יעל נחשבת לאחת המקצועניות והמובילות בתחום. הייחוד בשיטות הטיפול של יעל זו יכולת האבחון המדויקת שלה והתאמת הטיפול המתאים למטופל ולבעיה ממנה הוא סובל.

תחום הנטורופתיה מורכב משילוב של טיפול מודרני עם שיטות טיפול מסורתיות ועממיות והוא מוכר כטיפול אלטרנטיבי טבעי לרפואה המודרנית, למרות שלא פעם מומלץ לשלב ביניהן.

הליבה של תחום הנטורופתיה מתמקדת באיזון שבין הגוף לנפש והיכולת של הגוף לרפא את עצמו, להקטין, ואף לפתור בעיות רפואיות שונות ומחלות כרוניות.

רפואה נטורופתית מבוססת על אלמנטים טבעיים ושימוש בתרופות טבעיות וממרכיבים צמחיים כדי לסייע לגוף להתגבר על חולי ובעיות רפואיות. ניתן למצוא בנטורופתיה טיפולים שונים רבים, כולל עיסוי, דיקור, פעילות גופנית, ייעוץ תזונתי, ותרופות טבעיות העשויות מצמחי מרפא.

יעל בן חור היא נטורופתית מומלצת ומטפלת בבעיות רפואיות שונות כגון אקנה, סינוסטיס, לחץ דם גבוה, אלרגיות, סוכרת, מיגרנות, בעיות עיכול, וכאבי שרירים כרוניים.

כאשר אנו מוצאים את עצמנו סובלים מבעיות ומצבים רפואיים שונים שהרפואה המערבית לא מצליחה לפענח ולהעניק טיפול, אנו חשים סבל ותסכול, אך יותר מכך אנו מרגישים חוסר אונים. ובכן, יעל בן חור מציעה שיטת טיפול ואבחון שונה שבה היא בוחנת את הבעיה שלנו מזווית הוליסטית (בניגוד לרפואה המערבית שמתמקדת באזור של הבעיה) ומסתכלת על הגוף שלנו בגישה של "חוזק השרשרת הוא כחוזק החולייה החלשה". כלומר, כאשר אנו סובלים מבעיה כלשהי, לפעמים הבעיה היא רק תסמין של בעיה רחבה יותר, ולכן כדי לפתור זאת צריך להסתכל על הגוף והנפש כמכלול.
יעל בן חור היא נטורופתית מומלצת ובעלת הצלחות מוכחות. מטופלים רבים שהגיעו ליעל לטיפול (וגם הסקפטיים שביניהם) לא רק שהמשיכו להגיע והעידו שהם מרגישים יותר טוב, אלא גם הפכו בזכות הטיפולים שלה לחסידים של הרפואה הטבעית. הטיפולים של יעל מתמקדים בשני אלמנטים חשובים: הפן הרגשי, והפן הגופני. בפן הנפשי והרגשי יעל מטפלת בפיתוח החשיבה חיובית והפחתה של מתח חרדה ודיכאון, כאשר המטרה היא להגביר את תחושת האופטימיות ולזהות מהיכן נובעות הבעיות הבעיות הרפואיות שלו. לעומת זאת, בפן הגופני, יעל בונה ומתאימה למטופל תזונה טבעית מדויקת בהתאם לגוף ולסוג הבעיות שלו ומשתמשת בצמחי באך וצמחי מרפא שונים.

ברפואה הטבעית ובפרט בתחום הנטורופתיה לאבחון עצמו יש משקל עצום בבנייה והתאמת הטיפול הנכון, ויעל בן חור היא ללא עוררין אחת הטובות בכך.

לפניך ריכוז המלצות וחוות דעת של מטופלי הקליניקה: