תזונה נטורפתית

דיאטניות רגילה  לרוב יושבות בקופות חולים ומקבלת אצל מטופלים שרופא הפנה אליה. למשל למטופל המעוניין לרדת במשקל או סכרתי, הוא מטופל שמופנה בדרך כלל לדיאטנית. מדובר על שיטה יותר קונבנציונלית.

נטורופטית לעומת זאת נכנסת יותר לעובי הקורה ונכנסים לסוגי התאמה אחד לאחד.

דיאטנית עובדת לפי תבניות מסויימות כגון יוגורט, פרוסות לחם וכו'.

נטורופתיות הן תזונאיות שהן נטורופתיות. הן לומדות ארבע  שנים בדיוק כמו דיאטנית קלינית. 

ארבע השנים הללו ההתמקדות בסוגי תזונה שונים ובהתאמתם באופן אישי לסוגי המזון של מטופלים.

היה ובאות אלי שתי נשים הסובלות מעודף משקל. כל אחת תקבל תזונה שונה. לאחת יכולה להיות אלרגיה לחלב, ולאחרת כאבי בטן והיא תצטרך דברים שונים. או לאחת יש חוסר ויטמינים ולשניה חולשה כללית, כל אחת תקבל את המזון המתאים לה.

דבר נוסף  שעושות נטורופתיות הוא לתת תוספי תזונה שדיאטניות קונסרווטיביות לא יתאימו. דבר יותר מקובל ברפואה אלטרנטיבית מאשר מערבית.

אנחנו תמיד נוסיף במקרה ההתאמה של התוספים פרוביוטיקה. ברוב הפעמים אם צריך מולטי ויטמין אז נתאים תזונה שיש בה את כל הויטמינים והמינרלים. לפי האדם היושב מולי, אנחנו מגדירים כל אדם כעולם ומלואו.

כל אחד שונה מהשני, חברים הכי טובים שגדלו ביחד ונולדו ביחד, יגיעו אלי והתזונה שאני אתאים להם תהיה שונה לחלוטין האחת מהשנייה.

התהליך

כאשר אתם יוצרים עמי קשר, אני אבקש מכם דבר ראשון להסתכל דרך אירידיולוגיה. דבר זה יקצר את כל דרך התשאול עם עמכם.

ומי שרוצה לעשות רק תהליך של תזונה אז אני מטפלת בתהליך של תזונה ושל תשאול. ניתן לבוא אלי עם בדיקות דם ואני אסתכל בתוצאות ואז אשאל מה אתם אוכלים, אורח החייכם באופן כללי, מצבכם הנפשי. התשאול נמשך בחצי שעה.

ברמה האישית מאוד אוהבת להסתכל לכם בעיניים כי זה מקצר את התהליך. העיניים מגלות הכל ואני יכולה לומר לכם חברים, דרך האירידיולוגיה, אני אגלה דברים שאתם לא יודעים על עצמכם.

תזונה אחרי תשאול ארוך ומעמיק

לאחר התשאול אני אתאים לכם את התזונה המתאימה אך ורק לכם. במידת הצורך תוספי תזונה. היה ולא נעשו בדיקות דם, אתן לכן רשימה מדויקת של בדיקות לפגישה הבאה.

המשך טיפול

אין חובה לבוא לטיפול באופן קבוע של פעם בשבוע.שבועיים. אני זמינה בוואטסטפ להמשך טיפל והשגחה באופן דיגיטלי שלא יצריך אתכן לפנות זמן יקר. 

בואו נדבר

 

נטורופטיה היא הדרך האישית ביותר לקבלת תזונה נכונה. אני אשמח לייעץ לכם ולבחון יחד אתכם את דרך הטיפול הנכונה והיעילה ביותר עבורכם.

שמי יעל בן-חור, מטפלת ברפואה משלימה, עם קליניקות בנתניה ובהרצליה.

בכל שאלה והתייעצות בנושא, ניתן לפנות אלי בטופס יצירת הקשר שבאתר או ליצור עמי קשר טלפוני (ניתן גם לשלוח הודעה בוואטסאפ).

 

התייעצו עם יעל

התייעצו איתי בכל שאלה

אני מזמינה אתכם/ן להתייעץ איתי:

עשוי לעניין אתכם:

טיפול בכאבי בטן

כאבי בטן לא מוסברים יכולים לפגום באורח חיינו, להוות מטרד של ממש ומקור לתסכול מתמשך. מטופלים רבים המבקשים לבחון אלטרנטיבות טיפוליות טבעיות, ניגשים לכך לאחר

להמשך קריאה »

דיקור אוזן

לגופנו ישנן דרכים משלו לדבר עמנו. לרוב השיחות שלנו עמו 'עוברות מתחת לרדאר', וזאת כמובן בעתות של בריאות. אולם כאשר האיזון הפנימי מופר, אז המערכת

להמשך קריאה »

טיפול בבחילות

במרבית המקרים לבחילות מתלווה אי נחת בבטן, ולעתים אף ממש כאב מובהק. אולם גם אם הבחילה היא זו הנוכחת יותר מן הכאב, הרי שהיא משפיעה

להמשך קריאה »

פרחי באך להרגעה

בחיי היום יום אנו חשופים למגוון רחב של גורמי מתח שונים; חלקם סביבתיים-חיצוניים כגון ריבוי משימות ומטלות בעבודה או בלימודים, סביבת עבודה שאיננה נעימה לנו

להמשך קריאה »

טיפולים נפוצים: