רפואה משלימה כשמה כן היא; רפואה שמשלימה טיפולים קונבנציונליים ומביאה מזור לבעיות גופניות שונות. כיום אנשים רבים מחפשים את הפתרון השלם בשיטות טיפול טבעיות, ובקליניקה מיוחדת בהרצליה זמינים טיפולים מותאמים אישית שמסייעים לאנשים בכל רחבי הארץ. בית 'הילה בטבע' משלב בתוכו שיטות אבחון וטיפול שמסתכלות על האדם שמכלול, ואני – יעל חור, מלווה מטופלים ומטופלות כדי לסייע להם להגיע לרגיעה גופנית וגם נפשית.

אירידיולוגיה ב'הילה בטבע'

רפואה משלימה כוללת בתוכה מספר שיטות אבחון ייחודיות. אחת השיטות האלו היא אירידיולוגיה – שיטה שבה בוחנים את קשתיות העיניים כדי לאבחן בעיות גופניות וגם בעיות שמפריעות לנפש.

קשתית העין מהווה חלק קטן בגוף שנותן מבט שלם על הגוף כולו. השיטה הזו פופולרית במיוחד בקרב אנשים שמתחילים לחוות בעיות גופניות, ולכן היא נחשבת לשיטות טיפול מניעתית.

סיבי הקשתית, הצורות בקשתית, סימנים בקשתית, וסמנים נוספים מספקים מידע למאבחן. באמצעות בדיקה מעמיקה וצילום של קשתיות העין, אנו מאבחנים בעיות גופניות שונות, כגון בעיות הקשורות לסוכרת, קנדידה, בעיות בקיבה, ועוד. מלבד זאת, ניתן להבחין גם במצבים נפשיים שמפריעים להתנהלות התקינה – כמו דיכאון.

אבחון וטיפול קינסיולוגי

כולנו מתמודדים לעתים עם מצבים מאתגרים שמשפיעים על הגוף ועל הנפש. בעוד שיש מצבים שחולפים ללא הפרעה, יש גם את אלו שמשאירים את חותמם לאורך זמן. חלק מאיתנו אפילו מפתחים דפוסי התנהגות שמפריעים לתפקוד היומי שלנו.

טיפול קינסיולוגי נועד לאבחן את אותן הפרעות ולטפל בגוף ובנפש של האשם שסובל מהן. המטרה היא לאפשר לכם להתמודד עם חייכם בצורה תקינה יותר, ולנהל מערכות יחסים בריאות עם הסובבים אתכם.

שיטת האבחון הקינסיולוגי נשענת על חוזק השרירים הגופני של האדם. כאשר מטופלים מגיעים לבית הילה בטבע, אנו מבצעים אבחון של בעיות בגוף ובנפש באמצעות השרירים של המטופלים. כלומר, האבחון אינו מערב תמיד תשאול של המטופלים.

מהי בעצם מטרת האבחון? להגיע לשורשן של בעיות שונות ולא לטפל רק בתסמינים. כאשר אנשים סובלים ממיחושים וחולשות מסוימות, רופאים ירשמו להם תרופות לטיפול בתסמינים. אולם, מה עושים עם מה שגרם לבעיה? כאן נכנסת הקינסיולוגיה. באמצעות אבחון מדויק, ניתן לגלות מה גורם לבעיות גופניות וגם דפוסי התנהגות בעייתיים, ולטפל בהם ביעילות.

טיפולי רפואה משלימה בהילה בטבע

אבחון אירידיולוגי וקינסיולוגי הם השלב הראשון בדרך לפתרון. לאחר אבחון מדויק במרפאת הילה בטבע, אני אתאים לכם טיפולים טבעיים שמותאמים לכם בדיוק. הטיפולים בקליניקה מתבססים על נטורופתיה – שיטת ריפוי טבעית המשלבת בין רפואה מסורתית ובין רפואה מודרנית.

כשם שמסתכלים על האדם כמכלול באבחונים של רפואה משלימה, כך גם מעניקים טיפולים שלוקחים בחשבון את כל ממצאי הבדיקות. המטרה היא להתמקד באדם כשלם, ולא להסתכל על התסמינים שאתם חווים כנפרדים זה מזה.

כדי להביא למזור עבור בעיות גופניות ובעיות של הנפש, חשוב לא רק לספק פתרון, אלא גם לעודד את הגוף לרפא את עצמו. באמצעות טיפול בבעיות שאתם חווים מהשורש, ניתן יהיה לתת לכם את הריפוי שאתם זקוקים לו.

טיפול נטורפתי בהרצליה מאפשר לטפל בשלל בעיות, כמו מחלות מעיים, פיברומיאלגיה, קנדידה, כאבי שלד, ואפילו הפרעות קשב וריכוז.

שילוב בין מינונים מותאמים אישית של תמציות צמחי מרפא ותמציות פרחי מרפא היא חלק משיטת הטיפול בקליניקת הילה בטבע. לצד הטיפול הצמחי, אני בונה גם תכנית טיפול שכוללת תפריט מאוזן לצד הרגלי חיים בריאים. פרופיל הטיפול השלם מותאם לכל מטופל ומטופלת, והוא מאפשר להגיע לאיזון וריפוי של הגוף והנפש.

חנות תוספי תזונה לאיזון הגוף

כפי שאמרתי, הילה בטבע היא קליניקה המספקת אבחון מקיף וטיפול מקיף. על מנת שתוכלו ליהנות מכל הטוב בשיש לטבע להציע, החנות המקוונת שלנו זמינה לכם בכל עת. בחנות הייחודית שלנו תוכלו למצוא תרכובות טבעיות של שמנים אתריים טהורים ואיכותיים במיוחד, לצד מוצרים שנרקחים על ידי הילה בן-חור.

המוצרים מתאימים לטיפול בשלל בעיות, ואני אשמח לייעץ לכם על התכשירים המתאימים לכם ביותר.

בלב נתניה מצויה קליניקה ייחודית שמציעה פתרונות שלמים לשלל בעיות. אם אתם מחפשים קליניקה לרפואה משלימה בהרצליה, הילה בטבע זמינים לכם כל עת. פנו אלינו וגלו עולם של פתרונות טבעיים לבעיות של הגוף והנפש במחירים הוגנים וטיפולים שמביאים לתוצאות.