פרחי באך לחרדות

הפחתת לחצים וחרדות

בימים אלו, זה לא מן הנמנע שמדד החרדות והלחץ עולה. יש אווירה שלילית אשר יכולה לגרום לפניקה ופחד עמוק לכולנו. אם אתם מרגישים כך, פרחי באך יכולים לעזור בהפחתת הלחצים.

פרחי באך יכולים לעזור ברגשות קיצוניים של חרדה ופחד מהלא נודע ומהעתיד לבוא. בפוסט זה נעסוק הפרחי באך וכיצד הם יכולים לעזור להפחתת חרדות.

מדובר בדבר נגיש אשר יכול לעזור. אין סיבה לסבול מבלי לקבל עזרה.

מהם פרחי באך

פרחי באך התגלו בשנות השלושים על ידי רופא בריטי הומאופת בשם ד"ר אדוארד באך. ד"ר באך שם לב שמצב נפשי יכול להוביל לא מעט לסימפטומים פיזיים. הוא רצה למצוא דרך לא פולשנית ועדינה לעזור לרפא את המטופלים שלו גם בפן הרגשי. 

הוא גילה את הפרחים ואת ההשפעה המרגיעה שלהם באחת מטיולים והחל לרקוח מהם מעין תרופה ולבדוק אותה על מטופליו. התוצאות היום מפתיעות באופן פנומנלי. המטופלים החלו להחלים באופן רגשי וכך גם נלחמו בסימפטומים הפיזיים.

במהלך השנים ד"ר באך גילה עוד כ-38 סוגים של פרחים בעלי אותה סגולה אלה בסופו של דבר נקראו פרחי באך. פרחי באך עשויים ממיי מעיינות מורתחים עם הפרחים.

כיצד פרחי באך עובדים?

פרחי באך מקוטלגים לשבע קבוצות של רגשות:

פחד, חוסר ודאות, אפטיה – מחסור בעניין בחיים, בדידות, רגישות יתר, ייאוש, דאגת יתר לאחרים. 

פרחי באך עובדים על ידי גירוש רגשות שליליים לכדי החזרת שיווי המשקל בין הגוף לבין הנפש. הם עוזרים לכם להרגיש רגועים יותר, מאושרים יותר ומרשים לגוף שלכם להחלים. 

פרחי מקושרים לרגש ספציפי בכדי לגשת לתחושה בה אתם מעוניינים לטפל: עצבות, התקפי פאניקה וחרדה, אכילה רגשית, דאגה, כעס וטינה, טראומה וקושי בריכוז. 

טיפול בפרחי באך מבוסס על אמונה חזקה בקשר בין המצב הפיזי, למצב הנפשי של האדם. הטיפול נעשה בשתייה של תמציות פרחי באך המתואמות באופן אישי למצבו הנפשי והפיזי של המטופל. לכל מצב נפשי מותאמת תמצית במיוחד לו עם יכולות ספציפיות שמטרתן לטהר ולהביא לאיזון את נפשו של המטופל. 

למי מתאים הטיפול בפרחי באך? 

הטיפול מיועד במילה אחת לכולם.

נשים וגברים הסובלים מבעיות רגשיות שונות כגון: פחד וחרדה, לחץ ומתחים לקראת העתיד, עצבנות יתרה, חוסר שינה, דיכאון, בעיות הסתגלות ובעליות סוציאליות ועוד. 

אנשים הסובלים מבעיות של חסמים רגשיים שונים המביאים למצבים אשר מונעים מהם להתפתח ולהתקדם התחומים שונים בחייהם: מערכות יחסים, עבודה וכו'. 

חסמים אלה יכולים להתבטא באופן של ביישנות עמוקה, ביקורת עצמית קשה, חוסר ביטחון עצמי, אי יכולת להביא להחלטה, קושי בריכוז ועוד. 

עזרה בהתמכרויות או זיקה חזקה מידי לדברים מזיקים: כגון עישון, צריכת סמים, שתיית אלכוהול מופרזת, צורך עז בסוכר פחמימות ועוד. 

פרחי באך יכולים להועיל באופן ניכר לילדים עם בעיות חברתיות ולימודיות שונות, בעיות קשב וריכוז, לחץ בלימודים ממבחנים, פחד וחרדה, ועוד.

הילה בטבע: הבית שלכם לטיפולים טבעיים

טיפול בפרחי באך עובד באופן הנכון ביותר כאשר הוא מותאם באופן אישי לכל מטופל ומטופלת. הקליניקה 'הילה בטבע' נמצאת בהרצליה. שם תוכלו  לקבל אבחון מדויק באמצעות אבחון אירידיולוגי או קינסיולוגי.

אבחונים אלו מאפשרים לי את היכולת לראות ולאבחן אתכם באופן בטוח לא פולשני.

שמי יעל בן-חור ואני נטורופתית, קינסילוגית ואירידיולוגית מוסמכת. אני בוחנת כל מקרה לגופו בכדי להתאים לכם ולכן את הפתרון המדויק והנכון ביותר.

התייעצו עם יעל

התייעצו איתי בכל שאלה

אני מזמינה אתכם/ן להתייעץ איתי:

עשוי לעניין אתכם:

התזונה כדרך חיים

אחד המפתחות, אם לא החשוב ביניהם, לחיים בריאים פיזית ומנטלית, היא התזונה הנכונה. בעזרת ובזכות התזונה המאוזנת, אנחנו יכולים לשפר את בריאותינו הכללית, גם אם

להמשך קריאה »

תזונה נטורופתית לשינה

שינה טובה – חשובה ביותר לבריאותנו התקינה השינה שומרת על המערכת החיסונית שלנו, מונעת דיכאון, משפרת את הזיכרון והיצירתיות. ייתרה מכך, מחסור בשעות שינה הוכח

להמשך קריאה »

טיפולים נפוצים: