ניקוי רעלים מהגוף עם צמחי מרפא

לא מן הנמנע שאורח החיים המודרני מזמן לנו הרגלים שליליים שונים; אכילה לא מבוקרת של מזונות מעובדים, חטיפים ומתוקים, משקאות קלים שונים וכן משקאות חריפים, חוסר הקפדה על פעילות גופנית, עישון ועוד.

על ספורט עוד אפשר לוותר בשלב הזה, על אף שהוא תורם רבות לחילוף החומרים שבגוף ולמגוון תהליכים פיזיולוגיים בגוף וכן לנפש. אולם תזונה לקויה ועישון, הרי שאלו הם גורמים עיקריים אשר מכניסים לגופנו רעלנים שונים שאת חלקם הגוף פשוט לא יודע או לא מצליח להוציא החוצה במלואם.

הצטברותם של רעלים בגוף איננה נובעת רק מתזונה לקויה. היא יכולה להיגרם גם מתרופות שונות ותהליכי עיכול שאינם מתבצעים כהלכה בגופנו.

מדוע חשוב לנקות רעלים מהגוף?

שאלה קצת תמוהה לנוכח העובדה שמדובר ברעלים, אך עדיין, אין מדובר ב"רעל" חיצוני שמטרתו להרוג, וכן מדובר בחומרים שמצברים בגופנו באופן טבעי – אם כך מדוע חשוב שנוציא אותם מן המערכת שלנו?

הצטברות רעלים היא תהליך שאנו נרגיש בהדרגה, ולא בהכרח שנדע לשים את האצבע על כך שזהו מקור הסיבה לתחושותינו השונות. התסמינים השונים יכולים להתבטא בעלייה תכופה במשקל, תחושת תשישות כרונית שאיננה נעלמת גם לאחר שנת לילה טובה, חוסר יכולת להתרכז, כאבי ראש חוזרים ונשנים, דלקות עור מקומיות וגרד, ריבוי מחלות ופעילות ירודה של מערכת החיסון, מצב רוח שלילי ואף הופעתן של מחלות שונות שעלולות להיות כרוניות דוגמת שיגדון.

כיצד נדע שעלינו לנקות רעלים?

ראשית כל, תמיד טוב לבצע את הפרקטיקה הנדרשת כדי לנקות את הגוף. מרבית הסיכויים שגם אם ניסינו להקפיד על אורח חיים בריא ככל הניתן, הרי שצברנו אי אלו רעלים בתוך הגוף שכבר נותנים את אותותיהם.
שנית, ניתן לערוך אבחון מקיף שבוחן אם אכן מדובר בהצטברותם של רעלים בגוף, והיכן הם ממוקמים. כאן אנחנו יכולים לרתום לצדנו את השיטה העונה לשם אירידיולוגיה. מדובר בטכניקה בה אני משתמשת בקליניקה שלי, שבוחנת את קרניות העיניים.

על-פי האירידיולוגיה, קרניות העיניים שלנו כוללות דו"ח מפורט על כל מה שמתרחש אצלנו בגוף וישנו מיפוי מקיף. כל סימן, כל קו קטן, כל נקודה – לכל אחד מהם ישנה סיבה וכל אחד מהם מופיע על הקרניות כתוצאה מתהליך פנימי המתחולל בתוכנו.

ניקוי רעלים באמצעות צמחי מרפא

שימוש בצמחי מרפא לצורך ניקוי רעלים מן הגוף הוא חלק מתהליך שלם שכולל גם תוספים תזונתיים שונים, יצירת תפריט תזונתי וכן מתן הדרכות על קיום אורח חיים בריא.

כדי לאפשר את האפקט המקסימלי מצמחי המרפא, חשוב לעשות שימוש בצמחים בעלי חומרים פעילים המעודדים הפרשה מוגברת של נוזלים מן הגוף. כמו כן, יש לרתום לצדנו את השימוש בצמחי מרפא אשר מעודדים את תהליך חילוף החומרים בגוף ושמאפשרים לו לסלק ביתר שאת את הרעלים שהשתקעו להם מזה כבר.

את מרבית צמחי המרפא ניתן לספק גם בדמות תוספים תזונתיים שונים המגיעים בדמות מרקחות של צמחים שונים. כל צמח מספק תרומתו החיובית שלו, ויחדיו הם מעניקים לנו את התוצאה המבורכת.

חשוב יהיה לציין שאין כל תחליף ממשי לתזונה מונעת. צמחי המרפא הם אמצעי שיאפשר לנו לנקות את הגוף, אך מומלץ ואף חשוב לתחזק ולשמר את ההישג שאליו הגענו. לשם כך, הטיפול גם כולל הכנת תפריט תזונתי מוקפד. תפריט שכזה יאפשר הן לעודד את הפרשתם של הרעלים השונים, אך גם למנוע את הצטברותם של רעלים חדשים.

ובמבחן התוצאה?

אט אט, עם התהליך שתעברו, לא תוכלו לפספס את השינוי שיהיה ניכר במגוון היבטים בחיים: מצב הרוח ישתפר פלאים גם אם תצטרכו להידרש לאתגר מסוים או גורם לחץ שבעבר הטריד את מנוחתכם כפליים. רעננות גבוהה יותר ותחושת חדות וריכוז.

משך התהליך עשוי להשתנות בין מטופל למטופל, וכן חשוב לציין שכדי להבטיח את הטיפול הנכון ביותר, חשוב יהיה להקפיד על מספר מפגשים שבהם נבחן ונבדוק את קצב ההתקדמות.

לעתים, טיפול נכון ומכוון מטרה, מתחיל בשימוש עם צמחי מרפא מסוימים, ולאחר מכן עובר לצמחי מרפא אחרים.

אודות יעל בן-חור

שמי יעל, מטפלת ברפואה משלימה, אירידיולוגית, נטורופתית וקינסיולוגית.

את יכולותיה של הרפואה המשלימה אני רותמת החל משלב האבחון הראשוני, דרך תכנית הטיפולים ועד למיגור הבעיה.

לראות עיניי, החולי ומצב הרוח הירוד, הם רק תסמין, אמצעי שדרכו הגוף מאותת לנו על דבר מה שאיננו כשורה.

יחד, נבין את מקור הבעיה ונפעל כדי למגר אותה, וכך לקדם איכות חיים גבוהה יותר ורעננה יותר.
צמחי מרפא במרקחה אישית

כלל צמחי המרפא המשווקים בקליניקת הילה בטבע, נרקחים באופן פרטי על-ידי יעל בן-חור, ומאפשרים לקבל את הטיפול הטבעי הטוב ביותר.

לפרטים נוספים וקבלת מידע, אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר טלפוני או לחילופין להשאיר לי פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת.

התייעצו עם יעל

התייעצו איתי בכל שאלה

אני מזמינה אתכם/ן להתייעץ איתי:

עשוי לעניין אתכם:

טיפול בכאבי בטן

כאבי בטן לא מוסברים יכולים לפגום באורח חיינו, להוות מטרד של ממש ומקור לתסכול מתמשך. מטופלים רבים המבקשים לבחון אלטרנטיבות טיפוליות טבעיות, ניגשים לכך לאחר

להמשך קריאה »

דיקור אוזן

לגופנו ישנן דרכים משלו לדבר עמנו. לרוב השיחות שלנו עמו 'עוברות מתחת לרדאר', וזאת כמובן בעתות של בריאות. אולם כאשר האיזון הפנימי מופר, אז המערכת

להמשך קריאה »

טיפול בבחילות

במרבית המקרים לבחילות מתלווה אי נחת בבטן, ולעתים אף ממש כאב מובהק. אולם גם אם הבחילה היא זו הנוכחת יותר מן הכאב, הרי שהיא משפיעה

להמשך קריאה »

פרחי באך להרגעה

בחיי היום יום אנו חשופים למגוון רחב של גורמי מתח שונים; חלקם סביבתיים-חיצוניים כגון ריבוי משימות ומטלות בעבודה או בלימודים, סביבת עבודה שאיננה נעימה לנו

להמשך קריאה »

טיפולים נפוצים: