שלום וברוכים הבאים לאתרי

שמי יעל בן-חור, אני מטפלת ברפואה משלימה, ורותמת לטיפוליי את תחום האירידיולוגיה אשר בוחן את קרניות העיניים ובאמצעותן מספק אבחון בריאותי מקיף (ממש דו"ח מפורט על גופכם), הקינסיולוגיה אשר מסייעת לי להבין את אשר מתרחש בגופכם דרך השרירים והנטורופתיה אשר כולל גם את עולמות צמחי המרפא (הרבליזם).

את היכרותי המעמיקה עם עולמות צמחי המרפא, אני מביאה למעשה לכל טיפוליי באשר הם. בין שמדובר במתן מענה לחולי קיים, ובין שמדובר בתחזוקת הגוף וחיזוק המערכת החיסונית או כל איבר בגוף אשר תפקודו איננו הרמוני עם כלל המערכת.

מה הוא תפקידה של הרבליסטית?

הרבליסטית משמעותה שאני מתמחה בעולם צמחי המרפא, ומכירה היטב את פעילותם, תרומתם לגוף, התוויות בעד וכן התוויות נגד (כמו כל תרופה, גם צמחי מרפא לא נכונים יכולים לגרום לפעולה הפוכה), החומרים הפעילים וסוגי ומיני שילובים ומרקחות שונים.

עד לפני כמה שנים, רפואת צמחי המרפא נחשבה אך ורק לכזאת המשויכת לרפואה המסורתית, אולם עתה, ההכרה של הרפואה המערבית בתרומתו של ההרבליזם הולכת וגוברת.

בקליניקות שלי שבהרצליה ובנתניה, אני פוגשת במטופלים שלעתים נואשו מן האמצעים היותר פופולריים ברפואה המערבית. אין זה אומר שיש לפסול אותם על הסף. אני בהחלט לא מעודדות הימנעות מרפואה מערבית. אולם לעתים צריך להיות קצת יותר קשובים לגוף, ולמלא לו את המצבורים שהתרוקנו.

כדי לדעת מה התרוקן ומה יש למלא, חשוב לפנות להברליסטית מוסמכת ובעלת ניסיון במתן אבחון מקצועי ומדויק, ויצירת תמהיל טיפולי מותאם אישית.

הגישה הטיפולית שלי

הרבליזם מתכתב באופן ניכר יחד עם מקצוע הנטורופתיה. מדובר בתפיסה שעל-פיה לגופנו יש את המשאבים הפנימיים והיכולת לרפא את עצמו, בין שמדובר בפן המנטלי ובין שמדובר בפן הפיזי.

בכל טיפוליי בצמחי מרפא, אני נוהגת להתאים את המרקחות המדויקות לאופייה של הבעיה ולגופם של המטופלים. כמו כן, חשוב להכיר בכך שצמחי מרפא הם רק חלק מתהליך כולל; תהליך שבו אנו פועלים להשתית שינוי באורח החיים אשר ישיב את האיזון, ויסייע במיגור שורש הבעיה שבגינה הגענו אלי אל הקליניקה.

פרוש הדבר הוא שימוש בצמחי מרפא כן, אך גם בתוספים תזונתיים שונים וכן שינוי התפריט התזונתי המקיף. בקליניקה שלי, אני נוהגת להרכיב יחד עם המטופלים תפריט חדש, וכן בוחנת ביחד את ההרגלים השליליים השונים. ואל דאגה – לא חייבים להפסיק הכול בבת אחת.

בעזרת הדרכה הנכונה ותמהיל טיפולי שמותאם אישית, גם אתם תוכלו להשיב את האיזון לגופכם, וליהנות מאורח חיים בריא יותר ורענן הרבה יותר.

מרקחות שונות של צמחי מרפא

ישנם צמחי מרפא בהם ניתן להשתמש כפי שהם דוגמת סירפד. אולם לצדו, ישנן גם צמחים שונים שכהרבליסטית אנו נוהגת לשלב ביניהם.

כל צמח מרפא כולל בתוכו חומרים פעילים שונים, ולכל צמח מרפא יש את ההשפעה החיובית שלו. כאן בעמוד תוספי תזונה, תוכלו למצוא מגוון רחב של מרקחות המשלבות בין צמחים שונים עם השפעות פעילות שונות על הגוף.

כך לדוגמה, בטיפול בקנדידה, אנו נשלב מספר צמחי מרפא ומקרחות שונות דוגמת באק 1+2 שכולל בתוכו חומאה, דבקה זיפנית וקעורית. כל צמח מסייע בדרכו שלו למניעת התרבותה של פטריית הקנדידה בגוף.

לצד זאת, נשלב גם שמן אורגנו – צמח מרפא מצוין שמתפקד גם בזכות עצמו, והוא מסייע לחיזוק המערכת כולה, ולכזה המעודד את פעילותם של החיידקים הטובים.

כלל המוצרים הינם מבית הילה בטבע

חשוב יהיה לי לציין שכל המוצרים אשר מוצעים בהילה בטבע הינם בייצור בלעדי שלנו, ונרקחים על-ידינו.
לעובדה שאינני נוהגת לשווק צמחי מרפא, כי אם להשתמש בהם ולהכין באמצעותם מרקחות שונות יש לטעמי תרומה משמעותית. ההיכרות עם האפקטיביות והיכולת של כל תוסף תזונתי וכל צמח מרפא, ידועה לי ונלקחת בחשבון.

אני סמוכה ובטוחה שבהגעתכם אלי לקליניקות שבהרצליה או נתניה, תוכלו למצוא את המזור למחלה או המצב הבריאותי השלילי שטורד את מנוחתכם.

מאחלת לכם שהות נעימה באתרי,
יעל בן חור, הרבליסטית ומטפלת ברפואה משלימה.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *